tren
Ürün Özellikleri

Ekoterm sistem, Üstün özellikli Klinker Kaplama tuğlalarının kanallı, yüksek danste (30 kg/m3) EPS/XPS ısı yalıtım levhası üzerine monte edilerek oluşturulan sağlıklı, ekonomik ve uzun ömürlü bir cephe kaplama sistemidir. Ekoterm sistem ister eski binaların yenilenmesinde, isterse de yeni binalarda mükemmel bir ısı yalıtımı ve koruma sağlar. Ekoterm Sistem binalarda mükemmel bir ısı yalıtımı sağlarken, sistemin parçası olan Klinker Kaplama tuğlaları da binanızın etrafında onu her türlü olumsuz dış etkiye karşı koruyan bir kalkan oluşturur.

Ekoterm sistem içinde; Klinker Kaplama tuğlaları, EPS/XPS kanallı ısı yalıtım levhası, fleks yapıştırıcı, fleks fuga ve plastik ısı yalıtım dübeli bulunmaktadır. Klinker Kaplama tuğlaları düz ve klasik olmak üzere iki yüzey seçeneği, Doğal (Sarı), Nar (Kırmızı), Kahverengi (Kahve), Beyaz , Gri, Kappuçino olmak üzere altı renk seçeneğiyle Ekoterm sistem içinde yer almaktadır. 21,5x 6,5x,1,5 cm standart ölçülerin yanısıra, 10×30 cm, 20×40 cm gibi farklı ebatlarda kaplama tuğlaları da Ekoterm sistem ile kullanılmaktadır. Ayrıca degrade ve el yapımı ürünlerimizde system ile kullanılmaktadır. Fleks fuga renkleri gri, kahve, bej ve siyah olarak sunulmaktadır.

EPS ısı yalıtım levhası kalınlığı 35 mm den başlayarak, ısı yalıtım ihtiyacına ve ısı yalıtım yönetmenlik esaslarına göre 55 mm ve farklı kalınlıklarda hazırlanabilmektedir.

EKOTERM Sistem 9m ‘lik paketker halinde satılmaktadır. Her paket içinde;

  • 540 Adet kaplama tuğla,
  • 9 m2 EPS/XPS (30 kg/m ) Kanallı levha,
  • 2 Torba fleks yapıştırıcı (25 Kg. lik),
  • 2 Torba flekx fuga(20 Kg lik.),
  • 50 Adet plastik dubel bulunmaktadır.

NOT: Uygulama içinde yer alabilecek Köşe Kaplama Tuğlaları ayrıca hesap edilerek ilave edilir.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin
Whatsapp
Klinker Tuğla
Klinker Tuğla
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?