tren

Şömine, Barbekü ve Fırın Uygulamaları

Şömine, barbekü ve fırın uygulaması ihtiyaçlarınıza kaliteli ve hızlı çözüm sunuyoruz. Yaşam alanlarının kalitesini üst seviyeye çıkaran bu ürünler, uygulandıkları mekanlara da değer katmaktadır.

Şömine Uygulamaları

Şömine ve barbeküler çok farklı modellerde uygulanmaktadır. Eski sistem bacalı önü açık şömineler genel olarak bulundukları oda duvarının orta bölgesine uygulanmaktaydı. Fakat günümüzde gelişen teknoloji sayesinde piyasa çıkan modern baca sistemleri ve yanma teknolojileri sayesinde şömineler odanın istenilen yerine konumlandırılmaktadır.

Şömine, Barbekü ve Fırın Uygulamaları

Mekanın tasarımına göre istenirse odanın ortasına dahi yerleştirilebilmektedir. Bu sayede artık mekan şömineye göre değil, şömine mekanın tasarımına göre uygulanabilmektedir.

Barbekü Uygulamaları

Barbekü uygulamaları genellikle masa tasarımı olarak yapılmaktadır. Bu tarz uygulamalar çoğunlukla balkon ve teraslarda kullanım için idealdir. Aynı zamanda ev ve işyerlerinin bahçelerinde de kullanıma uygun hale gelebilmektedir.

Barbekü uygulamalarımız, tasarım olarak kaliteli ateş tuğlası kullanımı ile uzun ömürlü hale gelmektedir. Bu sebeple uzun ömürlü olması ve daha kaliteli pişirme imkanı sağlaması açısından beton barbeküler daha çok tercih edilmektedir.

Barbekü Uygulamaları

Beton barbeküler istenilen şekilde ısı dengesi sağladığı için yiyeceklerin pişme kalitesini artırmaktadır. Damak tadınıza uygun yiyecekleri sevdikleriniz ile birlikte en lezzetli şekilde pişirmek için tercihinizi beton barbekülerden yana kullanmanızı tavsiye ederiz. Tabii ki yanma odasını ateş tuğlaları ile örmeniz gerekmektedir.

Bacalı mangal olarak üretilen beton barbeküler, kapalı ve açık alanlarda kolay ve konforlu kullanım imkanı sunmaktadır.

Fırın Uygulamaları

Fırın uygulamaları, özellikle bahçeli ve teraslı yapılarda tercih edilen bir uygulamadır. Bu uygulamada ateş tuğlası çeşitleri kullanılarak ihtiyaca en uygun tuğla fırın uygulaması yapılmaktadır.

Fırın Uygulamaları
Şömine, Barbekü ve Fırın Uygulamaları Hakkında Bilgi Alın
Hizmet Teklif Formu

    Whatsapp
    Klinker Tuğla
    Klinker Tuğla
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?